#
Image
Witaj na naszej stronie.

Brunatne Upławy Po Miesiączce

3 dni po ostatniej miesiączce pojawiły się u niej jakieś dziwne czerwono-brunatne upławy. Trwały zaledwie jeden dzień, ale jakiś tydzień później.
Jul 2007. Moje brunatne naloty zaczęły się dopiero teraz. Zawsze na kilka dni przed miesiączką znikają, ale po miesiączce znowu sie pojawiają. Jul 2007. Brunatne upławy tuż przed miesiączką to najprawdopodobniej pierwsze objawy miesiaczki błona śluzowa macicy zaczyna sie złuszczać. A kobieta-przypad pacjentek z diagnozą-endometrioza, upławy. Nudności, wymioty, biegunka, krwawe lub brunatne cuchnące upławy (więcej> > Tamtej pory miałam delikatne, brunatne upławy aż do 20-go, bo wtedy zaczęła się normalna miesiączka. Czy mogło to być poronienie? Proszę o odpowiedź.
Oct 2006. Te mdłości to coś normalnego można nawet podczas miesiączki zwracać. Bywało tylko tak że miałam brunatne upławy (czekoladowe) i lekarz.

Jun 2007. Witam, od wczraj mam intensywne brunatne upławy, są intensywne jak miesiączka ale nie jest to napewno krew. Nie towarzyszą i żadne bóle. Nadal nie ma, ja czuję sie fatalnie, nabrzmiałe piersi, bóle podbrzusza, zawroty głowy. Dzisiaj rano pojawiły się tylko skape brunatne upławy. Dni temu pojawiŁy si u mnie brunatne upŁawy. nie wiem o co chodzi, co jest ich przyczynĄ. do miesiĄczki zostaŁy mi jeszcze 2 tygodnie. Ból jajnika jak kłucie nożem, brunatne upławy dwa dni przed krwawieniem. Miesiączki zbyt wcześnie lub późno, wydzielina gęsta lub rzadka. A także plamienia przedmiesiączkowe (czyli najpierw brunatne upławy. Najczęściej 8 10 dni przed spodziewaną miesiączką, zespołu ogólnych i. Mar 2008. Kiedy zamiast miesiączki pojawiają się brązowe lub różowe plamienia. Miałam w sumie dwa dni bo kolejne dwa to były plamienia brunatne a.
Jest ciemna, brunatna, charakterystyczna dla końcowego etapu menstruacji. Natomiast miesiączki obfite i przedłużające się to takie, które trwają nawet. Spóźnia ci się miesiączka to zmierz tempraturę jak jest powyżej 37 stopni to istnieje. i te brunatne skrzepowe upławy? to normalne? help.

Image